ŞEHİR DIŞI ve ULUSLARARASI HASTALAR

Kaplıca tedavisinde kullanılan en değerli unsurlardan biri olan şifalı suların ağrı, nörolojik – pediatrik rehabilitasyon, obezite ve  romatizmal hastalıklar tedavisinde bilimsel olarak kanıtlamış yararlı etkilerinden faydalanılmaktadır.

Cildin yaşlanmasını da geciktirdiği gibi stres kaynaklı ağrıların giderilmesinde de kullanılmaktadır.

DESTEK ve REHBERLİK

ROMMER International Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi  Türkiye /  Bursa ‘da  yurt içi ve yurt dışından bir çok hastaya İngilizce, Rusça, Arapça dillerinde konuşabilen deneyimli sağlık personeli, konforlu konaklama çeşitliliği ve Bursa’nın şifalı suları ile başarılı bir rehabilitasyon hizmeti sunmaktadır.

Bursa dışından gelen hastalarımız ve refakatinde bulunan misafirlerimizin konaklama ihtiyaçları, Merkezimize yaklaşık 200 – 500 m (3-5 dk) uzaklıkta bulunan Beş yıldızlı ve Dört yıldızlı oteller ve hastalarımız için özel olarak dizayn edilmiş, sosyal imkanlarıda bulunan evlerimizde sağlanmaktadır.

Daha detaylı bilgi için 444 22 48

Dahili : 836 – 843 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Transfer:
Felç geçirmiş veya engelli çocuk hastalarımız için evlerinden alınarak merkezimize ve tedavileri bitiminde yine evlerine merkezimiz bünyesinde bulunan araçlar ile transfer hizmeti verilmektedir.