UZM. DR. OSMAN KÖKKulak Burun Boğaz

  9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlayan Dr. Osman KÖK; 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Kulak Burun Boğaz ihtisasını almıştır.

  Dr. Osman KÖK aynı zamanda Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Yüksek Lisans yapmıştır.  

  Kulak – Burun – Boğaz uzmanı olarak 23 yıl boyunca Kırşehir Devlet Hastanesi’nde ve 3 yıl da İstanbul Sait Çiftçi Devlet Hastanesi’nde görev yapmıştır.

  Asistanlık dönemlerinden itibaren ilgi ve yeteneklerinden dolayı Yüz Plastik Cerrahisine ilgi duymuştur. Uzmanlık döneminden 2010 yılına kadar yoğun cerrahi deneyimlerinin önemli bir bölümü Yüz Plastik Cerrahi alanında olmuştur.

  Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisine ek olarak özellikle Eksternal Rinoplasti yaklaşımı ile Total Septal Rekonstrüksiyon ve Primer ve Basit Septorinoplasti, Basit Endoskopik Sinüs Cerrahisi, Yüz Plastik Cerrahi (Endoskopik Kaş Kaldırma, Bilefaroplasti, Otoplasti, Yüz Germe, Çene Estetiği,Yüz Kanserlerinin Cerrahi Eksizyonu ve Rekonstrüksiyonu, Yara İzi Revizyonu) ve Medikal Estetik (Botoks, Yüze Yağ ve Diğer Dolgu Maddeleri Enjeksiyonu, Mezoterapi, Endopeel, Sunex Matris Uygulaması, İple Yüz Germe, Fibrocell Kök Hücre Uygulaması, Kimyasal ve Mekanik Peeling, PRP) konularına ilgisinin yanında mezuniyet sonrası eğitimlerini tamamlamıştır. 

  İstanbul Medipol Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde Sağlık Bakanlığı onaylı Mezoterapi ve Akupuntur Sertifika programlarını tamamlamıştır.

  TCM Akupuntur, Zei Men Kozmetik Akupuntur, Nogier Kulağı, Aurikulomedisin ve Aurikuloterapi, Alerji ve Besin İntoleranslarının Uygulamalı Kinesyoloji ile teşhis ve tedavisinin düzenlenmesi konularında eğitimleri tamamlamış ve uygulamalarını yapmaktadır.